banner-image banner-image banner-image banner-image banner-image banner-image
Featured

Ayvalık Satılık Yazlık Badavut Plaja 150 Mt Eşyalı Yenilenmiş 2+1 Satılık Daire

Badavut / Ayvalık-Balıkesir

Açıklama Print This Page Yazdır

<< << TROYKA REAL ESTATE >> >>

<<  << HAYALİNİZE AÇILAN KAPININ ANAHTARINI ALMAK BİZİMLE SADECE BİR ADIM >> >>

Balıkesir İli Ayvalık İlçesinde

Tarihi Sit Alanlı Doğal Yaşam Bölgesinde Satılık Yazlık

  << << ULAŞIM >> >>

İstanbul’dan Ayvalık

Eğer Ayvalık’ın mis gibi bahar havasını kaçırmak istemeyip özel aracınız ile İstanbul’dan Ayvalık’a yola çıktıysanız; önünüzde 4 alternatif yol bulunuyor: Birinci seçeneğiniz; Kocaeli, Bursa, Balıkesir üzerinden Ayvalık’a gelmek. Körfezi dolaşacağınız bu güzergah ile İstanbul’dan Ayvalık yaklaşık olarak 6,5 saat sürecektir.İkinci seçeneğiniz; Osman Gazi Köprüsü, Bursa, Balıkesir üzerinden Ayvalık’a gelmek. Körfezi dolaşmak yerine Osman Gazi Köprüsü’nü kullanacağınız bu güzergah ile İstanbul Ayvalık yolculuğunuzu 4 saate düşürmek mümkün Üçüncü seçeneğiniz; Yenikapı Bandırma vapuru ile Bandırma, Balıkesir üzerinden Ayvalık’a gelmek. Bu güzergahı kullanarak İstanbul’dan Ayvalık’a 5,5 saatte ulaşabilirsiniz. Dördüncü seçeneğimiz ise Tekirdağ, Çanakkale üzerinden Ayvalık’a gelmek. Eğer ki İstanbul’da Avrupa yakasında oturuyorsanız bu seçenek size uygun olabilir. Eğer İstanbul’dan Ayvalık’a gelmek için bu güzergahı seçerseniz yolculuğunuz 7 saat sürecektir.

UÇAK İLE AYVALIK’A NASIL GİDİLİR?

Körfez Havalimanı’nın açılması ile beraber Ayvalık’a uçak ile ulaşım da oldukça rahat ve konforlu bir hale geldi. THY, Pegasus ve Anadolu Jet’in Edremit, Körfez Havalimanı (EDO)’ ya seferleri mevcut. Edremit Körfez Havalimanı da Ayvalık’a yarım saat uzaklıkta yer alıyor ve dilerseniz hava yolu firmalarının servisleri ile dilerseniz de Edremit – Ayvalık güzergahında çalışan minibüslerle Ayvalık merkeze ulaşabilirsiniz.

 << << ÇEVRE >> >> 

AYVALIK’IN GİZLİ CENNETLERİNDEN BİRİ BADAVUT
Sarımsaklı Plajları’na 3 kilometre mesafede bulunan Badavut, denizle buluşmanın yanı sıra uzun yürüyüşler yapmak, güneşin doğuşu ve batışını izlemek isteyenlerin Ayvalık’ta mutlaka ziyaret ettikleri bir bölge. Şahinkaya olarak bilinen ilginç kayalıklar ile Badavut’un granit, altın renkli, incecik kumları güneşlenmek için, serin denizi ise su sporları ile vakit geçirmek isteyenler için ideal. Sonbahar ve kış aylarında çoğunlukla  kuş gözlemcilerin gittiği Badavut, rüzgarın dalgalarla birlikte şekillendirdiği ilginç kaya yapısının yanı sıra, kalabalıktan uzak denize girme imkanı tanıdığı için de tercih edilen noktalardan biri. 

<< << ÖZELLİKLERİ >> >>

135 Bürüt 105 Net Kullanım Alanlı

2+1

3 katlı binada 2. kat Konumu

balkonlu

Bahçeli

Tüm tesisat Dahil Yenilenmiş

A- Z Tadilat Yapılmış

Yeni Eşyalı

Buzdolabı, Klima, Çamaşır Makinesi, Fırın ,

Ankastre Set Ocak ve Davlumbaz

Denize 100 Adım

Temel Özellikleri

2
Oda
1
Banyo

HIZLI İLETİŞİM

AYŞE ÇAVUŞ CAD. KAVİSLİ SOKAK, NO:31/A
KADIKÖY/İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta İçi : sabah 09:00, akşam 19:00
Cumartesi : sabah 10:00, akşam 18:00
Pazar : sabah 12:00, akşam 18:00

HIZLI İLETİŞİM

H. Tuncay Alpay

Firma Yetkilisi 532-427-5234 tuncay@troyka.com.tr
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Instagram
LinkedIn
LinkedIn
Share
kurumsal@troyka.com.tr